Bytový textil

V nabídce společnosti Barrington Furniture naleznete mimo jiné spektrum velmi kvalitních potahových látek, záclonoviny a závěsoviny a dalšího bytového textilu.


Luxusní a stylový náytek na míru Luxusí a kvalitní čalouněné a kožené sedací soupravy Kompletní nabídka stylového osvětlení Luxusní a unikátní dárky Bytový textil, záclony, závěsy a potahové látky Obrazy a interiérové dopňky

Látky, závěsy a záclony

Látky, tapety a bytový textil


Vzhledem k tomu, že naší hlavní aktivitou je vybavování interiérů tzv. na klíč, nechybí v naší nabídce široká kolekce záclonovin, závěsovin a potahových látek. Kolekce obsahuje jak látky s klasickými dekory, využitelné zejména ve stylových interiérech, tak i škálu zajímavých látek s moderními vzory a barevnostmi, ale stejně tak i řadu textilu v přírodních smetanových odstínech, které lze pak bez problémů kombinovat s řadou atraktivních barevných odstínů.

Samozřejmě nezůstáváme pouze u nabídky látek, ale jsme připraveni našim klientům opět nabídnout kompletní službu od návrhu řešení, přes ušití, instalaci garnýžového systému a konečně i instalaci celé dekorace. Neomezujeme se pouze na šití záclon a závěsů, ale i dodáváme i římské rolety, vyrobené z vybraného textilu, přehozy a polštáře.

Tímto způsobem je možné,právě s ohledem na širokou nabídku materiálů, vytvořit působivé komplety pro každý typ interiérů. V této fázi patří k vybavení interiéru nezřídka i tapety, kde jsme rovněž schopni nabídnout kompletní službu, a to nejen v oblasti papírových případně vinylových tapet, ale i v oblasti tapet textilních, hojně využívaných opět v historizujících typech interiérů.

Zobrazit bytový textil v naší nabídce

Dále nabízíme například tyto látky a potahy

Skotská kostka - tartan
Skotská kostka - tartan
Skotská kostka - tartan

Výprodej vzorků
PRODÁNO
PRODÁNO
Cena: na dotaz

Zajímá vás naše současná cenově zvýhodněná nabídka zboží? Pak navštivte sekci šetříme stylově.


Vyhledávání zboží

Naše prodejna
Naší stylovou prodejnu můžete navštívit každý pracovní den na adrese Prokopovo náměstí 8 Praha 3. Těšíme se na Vás... ..Víte, že...
Kompletní servis při zařizování individuálních stylových interiérů je u nás samozřejmostí?

Dnes doporučujeme


Najdete nás na Google + Najdete nás na Facebook Najdete nás na Pinterest

» Stylový nábytek
Stylový nábytek skrývá pod svým názvem nábytek, který se vymyká svým zpracováním a kvalitou od běžně dostupného nábytku. "Stylový nábytek" postrádá určitou strohost dnešní doby, ale právě naopak se vyznačuje svou originalitou a nadčasovostí.

» Stylové sedací soupravy
Barrington Furniture dodává špičkové sedací soupravy tradičních anglických výrobců. Široký sortiment zahrnuje jak kožené tak čalouněné sedací soupravy a solitéry. V každé řadě sedacích souprav je k dipozici rozsáhlá nabídka potahových látek nebo typů kůží.

» Dárky a doplňky
V naší prodejně můžete najít nepřeberné množství drobností dárkového charakteru, počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými motivy a mnoho dalšího.Barrington Furniture, s.r.o., Prokopovo nám. 8, Praha 3, 130 00  
Tel.:(+420) 222 782 615, 222 780 222 Fax.:(+420) 222 780 222  
Všechna práva pro Barrington Furniture ©1995-2019