Luxusní dárky

V naší prodejně můžete najít opravdu nepřeberné množství drobností dárkového charakteru,počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými koňskými motivy.


Luxusní a stylový náytek na míru Luxusí a kvalitní čalouněné a kožené sedací soupravy Kompletní nabídka stylového osvětlení Luxusní a unikátní dárky Bytový textil, záclony, závěsy a potahové látky Obrazy a interiérové dopňky

Luxusní a jedinečné dárkové předměty

Pokud hledáte dárky, které jinde nenajdete dovolíme si vás pozvat
do naší kamenné prodejny v Praze.


Součástí naší nabídky jsou i krásné parfémované francouzské a anglické svíčky a vonné předměty do prádelníků, které v české republice nemají konkurenci. Dále u nás najdete veliké množství doplňků s motivem moře od majáků jak na svíčky tak i na žárovky, až po kormidla, záchraná kola, bójky, lodní zvony, kompasy, předměty s motivem Titanicu, různé lodní lucerny, modely lodí, kde asi nejprodávanějšími jsou slavná Cutty Sark a klasické italské čluny typu Riva. Mosazné barometry, teploměry, a to jak venkovní, tak i vnitřní.

ZOBRAZIT NABÍDKU STYLOVÝCH DÁRKŮ

Mezi naše bestselery patří krásné modely horkovzdušných balónů, letadel, originální modely vrtulí různých rozměrů a typů, velké množství doplňků na psací stoly, luxusní golfové doplňky, mnoho předmětů s koňskými, tenisovými, automobilovými i leteckými motivy. Můžete zde najít i věrné repliky starých fotbalových a rugbyových míčů. Všechny vybrané předměty Vám na požádání dárkově zabalíme. V naší nabídce najdete mnoho litinových doplňků do zahrady , zádveří i bytu, patří k nim např. domovní znamení, anglické poštovní schránky, pítka pro ptáčky, různé zvony, rohožky atd. Velká část je v duchu anglického a francouzského venkova.

Dovážíme originální předměty, a tím se vymykáme i klasické tuzemské nabídce. Díky doplňkům se snažíme, aby návštěva našeho obchodu byla opravdovým zážitkem.


Příjemné vybírání a nakupování Vám přeje Barrington Furniture.Výprodej vzorků
NÁDHERNÁ KVĚTOVANÁ SEDAČKA - PRODÁNO
NÁDHERNÁ KVĚTOVANÁ SEDAČKA - PRODÁNO
Cena: na dotaz

Zajímá vás naše současná cenově zvýhodněná nabídka zboží? Pak navštivte sekci šetříme stylově.


Vyhledávání zboží

Naše prodejna
Naší stylovou prodejnu můžete navštívit každý pracovní den na adrese Prokopovo náměstí 8 Praha 3. Těšíme se na Vás... ..Víte, že...
U "Barringtonu" poznáte, že péče o zákazníka rozhodně nekončí okamžikem zaplacení.

Dnes doporučujeme


Najdete nás na Google + Najdete nás na Facebook Najdete nás na Pinterest

» Stylový nábytek
Stylový nábytek skrývá pod svým názvem nábytek, který se vymyká svým zpracováním a kvalitou od běžně dostupného nábytku. "Stylový nábytek" postrádá určitou strohost dnešní doby, ale právě naopak se vyznačuje svou originalitou a nadčasovostí.

» Stylové sedací soupravy
Barrington Furniture dodává špičkové sedací soupravy tradičních anglických výrobců. Široký sortiment zahrnuje jak kožené tak čalouněné sedací soupravy a solitéry. V každé řadě sedacích souprav je k dipozici rozsáhlá nabídka potahových látek nebo typů kůží.

» Dárky a doplňky
V naší prodejně můžete najít nepřeberné množství drobností dárkového charakteru, počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými motivy a mnoho dalšího.Barrington Furniture, s.r.o., Prokopovo nám. 8, Praha 3, 130 00  
Tel.:(+420) 222 782 615, 222 780 222 Fax.:(+420) 222 780 222  
Všechna práva pro Barrington Furniture ©1995-2021