STYLOVÝ NÁBYTEK A LUXUSNÍ NÁBYTEK
STYLOVÉ SEDACÍ SOUPRAVY


Hlavní činností společnosti Barrington Furniture s.r.o. je od roku 1995 kompletní vybavování stylových interiérů na klíč, výroba a prodej stylového nábytku v různých řadách, prodej špičkových kožených i čalouněných sedacích souprav a křesel, prodej bytového textilu a interiérových doplňků.


Luxusní a stylový náytek na míru Luxusí a kvalitní čalouněné a kožené sedací soupravy Kompletní nabídka stylového osvětlení Luxusní a unikátní dárky Bytový textil, záclony, závěsy a potahové látky Obrazy a interiérové dopňky

Kožené a čalouněné sedací soupravy a křesla

Pouze kvalitní, velmi pohodlné a časem prověřené luxusní sedací soupravy od tradičních anglických výrobců.


V naší nabídce najdete sedací soupravy kožené i čalouněné s možností výběru látky nebo kůže. Jsme dlouholetí prodejci klasických anglických sedacích souprav anglických výrobců s více než stoletou tradicí. Dále nabízíme kompletní sortiment sedacího nábytku jako židle, křesla, ušáky, polohovací křesla a taburety.

Sedací soupravy - více informací Sedací soupravy - kompletní sortiment

Český a anglický stylový nábytek na míru

Naší specializací je kompletní vybavování domácností i firemních prostor na klíč. Od koberců po lustry.


Věříme, že v naší nabídce luxusního nábytku si vybere každý. A pokud snad ne, není nic snažšího než požadovaný kus nebo sestavu vyrobit přesně na míru a podle vašich požadavků. V nabídce stoly, skříně, skleníky, komody, tv-hifi skříňky, domácí kanceláře. Jednoduše kompletní sortiment stylového nábytku.

Stylový nábytek- více informací Stylový nábytek - kompletní sortiment

Dále by Vás mohlo zajímat toto zboží z naší rozsáhlé nabídky

Komoda
Shakespeare
Jídelní stůl oválný


Výprodej vzorků
NÁDHERNÁ KVĚTOVANÁ SEDAČKA - PRODÁNO
NÁDHERNÁ KVĚTOVANÁ SEDAČKA - PRODÁNO
Cena: na dotaz

Zajímá vás naše současná cenově zvýhodněná nabídka zboží? Pak navštivte sekci šetříme stylově.


Vyhledávání zboží

Naše prodejna
Naší stylovou prodejnu můžete navštívit každý pracovní den na adrese Prokopovo náměstí 8 Praha 3. Těšíme se na Vás... ..Víte, že...
Osobní přístup ke každému klientovi je základem oboustranné spokojenosti?

Dnes doporučujeme


Najdete nás na Google + Najdete nás na Facebook Najdete nás na Pinterest

» Stylový nábytek
Stylový nábytek skrývá pod svým názvem nábytek, který se vymyká svým zpracováním a kvalitou od běžně dostupného nábytku. "Stylový nábytek" postrádá určitou strohost dnešní doby, ale právě naopak se vyznačuje svou originalitou a nadčasovostí.

» Stylové sedací soupravy
Barrington Furniture dodává špičkové sedací soupravy tradičních anglických výrobců. Široký sortiment zahrnuje jak kožené tak čalouněné sedací soupravy a solitéry. V každé řadě sedacích souprav je k dipozici rozsáhlá nabídka potahových látek nebo typů kůží.

» Dárky a doplňky
V naší prodejně můžete najít nepřeberné množství drobností dárkového charakteru, počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými motivy a mnoho dalšího.Barrington Furniture, s.r.o., Prokopovo nám. 8, Praha 3, 130 00  
Tel.:(+420) 222 782 615, 222 780 222 Fax.:(+420) 222 780 222  
Všechna práva pro Barrington Furniture ©1995-2021