Sherlock Holmes - originální sedací souprava


SHERLOCK HOLMES - Originální sedací souprava

krásná sedací souprava v potahové látce ve stylu Sherlocka Holmese. Rádi bychom Vám představili novinku z naší nabídky ze sekce anglické sedací soupravy, která se jmenuje podle legendární postavy anglického detektiva Sherlocka Holmese.

Konzervativní styl v kombinaci s originální potahovou látkou vytvářejí soliterní sedací soupravu vhodnou do stylového i moderního interiéru. Díky kombinaci různých stylů  vzniká neotřelý a útulný interiér, který je základem dobrého bydlení. Stylová sedací souprava Sherlock Holmes je jako všechny naše sedačky tvořena masivní kostrou z tvrdého dřeva doplněnou o kovové pružiny. Kvalitní anglické potahové látky nemají v Evropě konkurenci a současně díky snímatelným potahům je sedačka velice praktická. Potahová látka připomíná styl Tweed. V tomto typu potahové látky si dovolíme říct, že Sherlock Holmes je spíše pánská sedací souprava, ale budeme rádi pokud se bude líbit i ženám.

Soliterní kus "stylová sedací souprava", který Vás zaujme jak vzhledově, tak i pohodlím. Stojí za to vyzkoušet na naší prodejně.
V nabídce je od sedací soupravy Sherlock Holmes 4 sedačka šíře 227cm, 3sedačka šíře 205cm, 2 sedačka šíře 182cm, široké křeslo šíře 139cm, křeslo klasické a taburet. Potahová látka je ve stylu Tweedu.

Bližší informace o cenách naleznete zde.www.BARRINGTON.cz
Výprodej vzorků
Nádherná sedací souprava v krásném potahu.
Nádherná sedací souprava v krásném potahu.
Původní cena: 43 086 Kč
Cena po slevě: 31 000 Kč

Zajímá vás naše současná cenově zvýhodněná nabídka zboží? Pak navštivte sekci šetříme stylově.


Vyhledávání zboží

Naše prodejna
Naší stylovou prodejnu můžete navštívit každý pracovní den na adrese Prokopovo náměstí 8 Praha 3. Těšíme se na Vás... ..Víte, že...
Naše služby poskytujeme po celém uzemí České i Slovenské republiky?

Dnes doporučujeme


Najdete nás na Google + Najdete nás na Facebook Najdete nás na Pinterest

» Stylový nábytek
Stylový nábytek skrývá pod svým názvem nábytek, který se vymyká svým zpracováním a kvalitou od běžně dostupného nábytku. "Stylový nábytek" postrádá určitou strohost dnešní doby, ale právě naopak se vyznačuje svou originalitou a nadčasovostí.

» Stylové sedací soupravy
Barrington Furniture dodává špičkové sedací soupravy tradičních anglických výrobců. Široký sortiment zahrnuje jak kožené tak čalouněné sedací soupravy a solitéry. V každé řadě sedacích souprav je k dipozici rozsáhlá nabídka potahových látek nebo typů kůží.

» Dárky a doplňky
V naší prodejně můžete najít nepřeberné množství drobností dárkového charakteru, počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými motivy a mnoho dalšího.Barrington Furniture, s.r.o., Prokopovo nám. 8, Praha 3, 130 00  
Tel.:(+420) 222 782 615, 222 780 222 Fax.:(+420) 222 780 222  
Všechna práva pro Barrington Furniture ©1995-2024 - Obnova dat