Sedací soupravy a sedací nábytek

Barrington furniture dodává špičkové sedací soupravy tradičních anglických výrobců. Široký sortiment zahrnuje jak kožené tak čalouněné sedací soupravy a solitéry.


Luxusní a stylový náytek na míru Luxusí a kvalitní čalouněné a kožené sedací soupravy Kompletní nabídka stylového osvětlení Luxusní a unikátní dárky Bytový textil, záclony, závěsy a potahové látky Obrazy a interiérové dopňky

Ušáky a křesla s příslušenstvím

Klasický ušák je klubové křeslo s boční opěrkou hlavy, která je připevněna k zádům ušáku a přispívá tak k velice pohodlnému sezení.


Ušák, nebo také křeslo ušák, tvoří velmi zajímavou část naší nabídky. Anglický kožený nebo látkový ušák je klasikou známou po celém světě a bezesporu najde uplatnění v každé domácnosti. Vzhledem k tomu, že naše nabídka ušáků zahrnuje širokou škálu typů jak z hlediska vzhledu, provedení, použitých potahových látek či kůží, ale i ceny, troufáme si tvrdit, že se zdaleka nemusí jednat o luxusní záležitost, ale že je tento kus nábytku dostupný téměř každému. Kombinací ušáku, malého stolku, kam si je možné odložit knihu a hrníček kávy či čaje a hezké stojací lampy, si každý může doma vytvořit kousek klidného soukromí, kde bude odpočívat daleko od běžného shonu.

Zobrazit kožené ušáky Zobrazit čalouněné ušáky

Kožené sedací soupravy

Špičkové kožené sedací soupravy tradičních anglických výrobců jsou zárukou dlouhé životnosti.


Vyjímečná řada kožených anglických sedacích souprav za dostupné ceny, při zachování výroby právě na britských ostrovech. Kožená sedací souprava Chesterfield patří mezi nejznámější kožené sedačky vůbec, je to opravdová klasika, a již doplňují další a současně velice pohodlné modely jako je například Hilton s vysokým opěrem hlavy, což ocení lidé hlavně pro využití v domácnostech. Nabídka dále zahrnuje luxusní sedací soupravy od firmy Duresta.

Zobrazit kožené sedací soupravy

Čalouněné sedací soupravy

Díky výjimečně široké nabídce potahových látek pro naše anglické sedačky lze vybrat pohodlné sezení do každého interiéru.


Krásné čalouněné sedací soupravy anglické výroby, které zaujmou svou osobitostí a pohodlností, což jsou základní předpoklady při výběru komfortní sedačky. Anglické sedačky jsou zárukou kvalitního zpracování a právem se řadí mezi luxusní sedací soupravy na evropském trhu. Současně je na výběr z krásných potahových látek a opravdovou výhodou je dlouhá životnost dána použitím masivních koster a kvalitních materiálů. Výběr potahových látek je veliký s originálními vzory a kvalitou, již je cítit při pouhém pohmatu. Některé typy mohou být rozkládací. U všech modelů je v nabídce trojsedák, dvojsedák, křeslo a taburet, některé jsou i v provedení Grand sofa, tedy 4-sedák.

Zobrazit čalouněné sedací soupravy

Dále nabízíme například tyto sedací soupravy

pruhovaná sedací souprava LOWRY
Sedačka Ruskin
Chatsworth

Výprodej vzorků
ušák křeslo Kensington
ušák křeslo Kensington
Původní cena: 26 789 Kč
Cena po slevě: 24 110 Kč

Zajímá vás naše současná cenově zvýhodněná nabídka zboží? Pak navštivte sekci šetříme stylově.


Vyhledávání zboží

Naše prodejna
Naší stylovou prodejnu můžete navštívit každý pracovní den na adrese Prokopovo náměstí 8 Praha 3. Těšíme se na Vás... ..Víte, že...
U "Barringtonu" poznáte, že péče o zákazníka rozhodně nekončí okamžikem zaplacení.

Dnes doporučujeme


Najdete nás na Google + Najdete nás na Facebook Najdete nás na Pinterest

» Stylový nábytek
Stylový nábytek skrývá pod svým názvem nábytek, který se vymyká svým zpracováním a kvalitou od běžně dostupného nábytku. "Stylový nábytek" postrádá určitou strohost dnešní doby, ale právě naopak se vyznačuje svou originalitou a nadčasovostí.

» Stylové sedací soupravy
Barrington Furniture dodává špičkové sedací soupravy tradičních anglických výrobců. Široký sortiment zahrnuje jak kožené tak čalouněné sedací soupravy a solitéry. V každé řadě sedacích souprav je k dipozici rozsáhlá nabídka potahových látek nebo typů kůží.

» Dárky a doplňky
V naší prodejně můžete najít nepřeberné množství drobností dárkového charakteru, počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými motivy a mnoho dalšího.Barrington Furniture, s.r.o., Prokopovo nám. 8, Praha 3, 130 00  
Tel.:(+420) 222 782 615, 222 780 222 Fax.:(+420) 222 780 222  
Všechna práva pro Barrington Furniture ©1995-2024 - Obnova dat