Luxusní dárky

V naší prodejně můžete najít opravdu nepřeberné množství drobností dárkového charakteru,počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými koňskými motivy.


Luxusní a stylový náytek na míru Luxusí a kvalitní čalouněné a kožené sedací soupravy Kompletní nabídka stylového osvětlení Luxusní a unikátní dárky Bytový textil, záclony, závěsy a potahové látky Obrazy a interiérové dopňky

Luxusní a jedinečné dárkové předměty

Pokud hledáte dárky, které jinde nenajdete dovolíme si vás pozvat
do naší kamenné prodejny v Praze.


Součástí naší nabídky jsou i krásné parfémované francouzské a anglické svíčky a vonné předměty do prádelníků, které v české republice nemají konkurenci. Dále u nás najdete veliké množství doplňků s motivem moře od majáků jak na svíčky tak i na žárovky, až po kormidla, záchraná kola, bójky, lodní zvony, kompasy, předměty s motivem Titanicu, různé lodní lucerny, modely lodí, kde asi nejprodávanějšími jsou slavná Cutty Sark a klasické italské čluny typu Riva. Mosazné barometry, teploměry, a to jak venkovní, tak i vnitřní.

ZOBRAZIT NABÍDKU STYLOVÝCH DÁRKŮ

Mezi naše bestselery patří krásné modely horkovzdušných balónů, letadel, originální modely vrtulí různých rozměrů a typů, velké množství doplňků na psací stoly, luxusní golfové doplňky, mnoho předmětů s koňskými, tenisovými, automobilovými i leteckými motivy. Můžete zde najít i věrné repliky starých fotbalových a rugbyových míčů. Všechny vybrané předměty Vám na požádání dárkově zabalíme. V naší nabídce najdete mnoho litinových doplňků do zahrady , zádveří i bytu, patří k nim např. domovní znamení, anglické poštovní schránky, pítka pro ptáčky, různé zvony, rohožky atd. Velká část je v duchu anglického a francouzského venkova.

Dovážíme originální předměty, a tím se vymykáme i klasické tuzemské nabídce. Díky doplňkům se snažíme, aby návštěva našeho obchodu byla opravdovým zážitkem.


Příjemné vybírání a nakupování Vám přeje Barrington Furniture.


V naší nabídce najdete například tyto dárky

Zarážka na dveře pejsek
Podlahový globus
Hrnek s koňským motivem

Výprodej vzorků
Kožený 3 sedák Carlton
Kožený 3 sedák Carlton
Původní cena: 64 100 Kč
Cena po slevě: 55 000 Kč

Zajímá vás naše současná cenově zvýhodněná nabídka zboží? Pak navštivte sekci šetříme stylově.


Vyhledávání zboží

Naše prodejna
Naší stylovou prodejnu můžete navštívit každý pracovní den na adrese Prokopovo náměstí 8 Praha 3. Těšíme se na Vás... ..Víte, že...
Zajímavý, více než 15ti letou zkušeností prověřený sortiment pochází výhradně z českých či evropských zdrojů?

Dnes doporučujeme


Najdete nás na Google + Najdete nás na Facebook Najdete nás na Pinterest

» Stylový nábytek
Stylový nábytek skrývá pod svým názvem nábytek, který se vymyká svým zpracováním a kvalitou od běžně dostupného nábytku. "Stylový nábytek" postrádá určitou strohost dnešní doby, ale právě naopak se vyznačuje svou originalitou a nadčasovostí.

» Stylové sedací soupravy
Barrington Furniture dodává špičkové sedací soupravy tradičních anglických výrobců. Široký sortiment zahrnuje jak kožené tak čalouněné sedací soupravy a solitéry. V každé řadě sedacích souprav je k dipozici rozsáhlá nabídka potahových látek nebo typů kůží.

» Dárky a doplňky
V naší prodejně můžete najít nepřeberné množství drobností dárkového charakteru, počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými motivy a mnoho dalšího.Barrington Furniture, s.r.o., Prokopovo nám. 8, Praha 3, 130 00  
Tel.:(+420) 222 782 615, 222 780 222 Fax.:(+420) 222 780 222  
Všechna práva pro Barrington Furniture ©1995-2024 - Obnova dat