Bytový textil

V nabídce společnosti Barrington Furniture naleznete mimo jiné spektrum velmi kvalitních potahových látek, záclonoviny a závěsoviny a dalšího bytového textilu.


Luxusní a stylový náytek na míru Luxusí a kvalitní čalouněné a kožené sedací soupravy Kompletní nabídka stylového osvětlení Luxusní a unikátní dárky Bytový textil, záclony, závěsy a potahové látky Obrazy a interiérové dopňky

Látky, závěsy a záclony

Látky, tapety a bytový textil


Vzhledem k tomu, že naší hlavní aktivitou je vybavování interiérů tzv. na klíč, nechybí v naší nabídce široká kolekce záclonovin, závěsovin a potahových látek. Kolekce obsahuje jak látky s klasickými dekory, využitelné zejména ve stylových interiérech, tak i škálu zajímavých látek s moderními vzory a barevnostmi, ale stejně tak i řadu textilu v přírodních smetanových odstínech, které lze pak bez problémů kombinovat s řadou atraktivních barevných odstínů.

Samozřejmě nezůstáváme pouze u nabídky látek, ale jsme připraveni našim klientům opět nabídnout kompletní službu od návrhu řešení, přes ušití, instalaci garnýžového systému a konečně i instalaci celé dekorace. Neomezujeme se pouze na šití záclon a závěsů, ale i dodáváme i římské rolety, vyrobené z vybraného textilu, přehozy a polštáře.

Tímto způsobem je možné,právě s ohledem na širokou nabídku materiálů, vytvořit působivé komplety pro každý typ interiérů. V této fázi patří k vybavení interiéru nezřídka i tapety, kde jsme rovněž schopni nabídnout kompletní službu, a to nejen v oblasti papírových případně vinylových tapet, ale i v oblasti tapet textilních, hojně využívaných opět v historizujících typech interiérů.

Zobrazit bytový textil v naší nabídce

Dále nabízíme například tyto látky a potahy

Skotská kostka - tartan
Skotská kostka - tartan
Skotská kostka - tartan

Výprodej vzorků
PRODÁNO
PRODÁNO
Původní cena: 43 525 Kč
Cena po slevě: 39 172 Kč

Zajímá vás naše současná cenově zvýhodněná nabídka zboží? Pak navštivte sekci šetříme stylově.


Vyhledávání zboží

Naše prodejna
Naší stylovou prodejnu můžete navštívit každý pracovní den na adrese Prokopovo náměstí 8 Praha 3. Těšíme se na Vás... ..Víte, že...
Zajímavý, více než 15ti letou zkušeností prověřený sortiment pochází výhradně z českých či evropských zdrojů?

Dnes doporučujeme


Najdete nás na Google + Najdete nás na Facebook Najdete nás na Pinterest

» Stylový nábytek
Stylový nábytek skrývá pod svým názvem nábytek, který se vymyká svým zpracováním a kvalitou od běžně dostupného nábytku. "Stylový nábytek" postrádá určitou strohost dnešní doby, ale právě naopak se vyznačuje svou originalitou a nadčasovostí.

» Stylové sedací soupravy
Barrington Furniture dodává špičkové sedací soupravy tradičních anglických výrobců. Široký sortiment zahrnuje jak kožené tak čalouněné sedací soupravy a solitéry. V každé řadě sedacích souprav je k dipozici rozsáhlá nabídka potahových látek nebo typů kůží.

» Dárky a doplňky
V naší prodejně můžete najít nepřeberné množství drobností dárkového charakteru, počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými motivy a mnoho dalšího.Barrington Furniture, s.r.o., Prokopovo nám. 8, Praha 3, 130 00  
Tel.:(+420) 222 782 615, 222 780 222 Fax.:(+420) 222 780 222  
Všechna práva pro Barrington Furniture ©1995-2024 - Obnova dat