STYLOVÝ NÁBYTEK A LUXUSNÍ NÁBYTEK
STYLOVÉ SEDACÍ SOUPRAVY


Hlavní činností společnosti Barrington Furniture s.r.o. je od roku 1995 kompletní vybavování stylových interiérů na klíč, výroba a prodej stylového nábytku v různých řadách, prodej špičkových kožených i čalouněných sedacích souprav a křesel, prodej bytového textilu a interiérových doplňků.


Luxusní a stylový náytek na míru Luxusí a kvalitní čalouněné a kožené sedací soupravy Kompletní nabídka stylového osvětlení Luxusní a unikátní dárky Bytový textil, záclony, závěsy a potahové látky Obrazy a interiérové dopňky

Kožené a čalouněné sedací soupravy a křesla

Pouze kvalitní, velmi pohodlné a časem prověřené luxusní sedací soupravy od tradičních anglických výrobců.


V naší nabídce najdete sedací soupravy kožené i čalouněné s možností výběru látky nebo kůže. Jsme dlouholetí prodejci klasických anglických sedacích souprav anglických výrobců s více než stoletou tradicí. Dále nabízíme kompletní sortiment sedacího nábytku jako židle, křesla, ušáky, polohovací křesla a taburety.

Sedací soupravy - více informací Sedací soupravy - kompletní sortiment

Český a anglický stylový nábytek na míru

Naší specializací je kompletní vybavování domácností i firemních prostor na klíč. Od koberců po lustry.


Věříme, že v naší nabídce luxusního nábytku si vybere každý. A pokud snad ne, není nic snažšího než požadovaný kus nebo sestavu vyrobit přesně na míru a podle vašich požadavků. V nabídce stoly, skříně, skleníky, komody, tv-hifi skříňky, domácí kanceláře. Jednoduše kompletní sortiment stylového nábytku.

Stylový nábytek- více informací Stylový nábytek - kompletní sortiment

Dále by Vás mohlo zajímat toto zboží z naší rozsáhlé nabídky

Vstřícné dopisy
židle Gainborough hladká
Jídelní stůl oválný, rozkládací


Výprodej vzorků
LUXUSNÍ SEDAČKA CAPRI MINOR
LUXUSNÍ SEDAČKA CAPRI MINOR
Původní cena: 118 556 Kč
Cena po slevě: 69 000 Kč

Zajímá vás naše současná cenově zvýhodněná nabídka zboží? Pak navštivte sekci šetříme stylově.


Vyhledávání zboží

Naše prodejna
Naší stylovou prodejnu můžete navštívit každý pracovní den na adrese Prokopovo náměstí 8 Praha 3. Těšíme se na Vás... ..Víte, že...
U "Barringtonu" poznáte, že péče o zákazníka rozhodně nekončí okamžikem zaplacení.

Dnes doporučujeme


Najdete nás na Google + Najdete nás na Facebook Najdete nás na Pinterest

» Stylový nábytek
Stylový nábytek skrývá pod svým názvem nábytek, který se vymyká svým zpracováním a kvalitou od běžně dostupného nábytku. "Stylový nábytek" postrádá určitou strohost dnešní doby, ale právě naopak se vyznačuje svou originalitou a nadčasovostí.

» Stylové sedací soupravy
Barrington Furniture dodává špičkové sedací soupravy tradičních anglických výrobců. Široký sortiment zahrnuje jak kožené tak čalouněné sedací soupravy a solitéry. V každé řadě sedacích souprav je k dipozici rozsáhlá nabídka potahových látek nebo typů kůží.

» Dárky a doplňky
V naší prodejně můžete najít nepřeberné množství drobností dárkového charakteru, počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými motivy a mnoho dalšího.Barrington Furniture, s.r.o., Prokopovo nám. 8, Praha 3, 130 00  
Tel.:(+420) 222 782 615, 222 780 222 Fax.:(+420) 222 780 222  
Všechna práva pro Barrington Furniture ©1995-2024 - Obnova dat