Rozkládací pohovky

SEDAČKY ROZKLÁDACÍ - rozkládací sedačky, dovážíme již 16 let z Velké Británie. dokáží spolehlivě vyřešit problém, kam uložit návštěvu.Lůžko tvoří kvalitní lehká kovová konstrukce, rám vyplňují zčásti pružné dřevěné lamely a zčásti textilní popruhy. Díky tomuto zpracování je manipulace s rozkladem velice jednoduchá, příčemž lehací plocha  je ve výšce standardní postele, což poskytuje spáčům poměrně vysoký komfort. Sedačky rozkládací nabízíme buď jako dvousedák s šířkou matrace 115 cm,a 3-sedák se šířkou matrace 135 cm.

SEDAČKY ROZKLÁDACÍ - rozkládací sedačky, dovážíme již 16 let z Velké Británie. dokáží spolehlivě vyřešit problém, kam uložit návštěvu.
Lůžko tvoří kvalitní lehká kovová konstrukce,rám vyplňují zčásti pružné dřevěné lamely a zčásti textilní popruhy. Díky tomuto zpracování je
manipulace s rozkladem velice jednoduchá, příčemž lehací plocha  je ve výšce standardní postele, což poskytuje spáčům poměrně vysoký komfort.
Sedačky rozkládací nabízíme buď jako dvousedák s šířkou matrace 112 cm,případně jako 3-sedák se šířkou matrace 130 cm.
Předchozí strana - 1 - Další strana

VYSVĚTLIVKY:
Detail -zobrazí detail zboží s možností velkého obrázku, objednání, dotazu ap. 
Podobné -zobrazí podobné zboží (např. sedací soupravy ap.) 
Výrobce -zobrazí veškeré zboží od výrobce tohoto produktu
Výprodej vzorků
Kožený 3 sedák Carlton
Kožený 3 sedák Carlton
Původní cena: 64 100 Kč
Cena po slevě: 55 000 Kč

Zajímá vás naše současná cenově zvýhodněná nabídka zboží? Pak navštivte sekci šetříme stylově.


Vyhledávání zboží

Naše prodejna
Naší stylovou prodejnu můžete navštívit každý pracovní den na adrese Prokopovo náměstí 8 Praha 3. Těšíme se na Vás... ..Víte, že...
Zajímavý, více než 15ti letou zkušeností prověřený sortiment pochází výhradně z českých či evropských zdrojů?

Dnes doporučujeme


Najdete nás na Google + Najdete nás na Facebook Najdete nás na Pinterest

» Stylový nábytek
Stylový nábytek skrývá pod svým názvem nábytek, který se vymyká svým zpracováním a kvalitou od běžně dostupného nábytku. "Stylový nábytek" postrádá určitou strohost dnešní doby, ale právě naopak se vyznačuje svou originalitou a nadčasovostí.

» Stylové sedací soupravy
Barrington Furniture dodává špičkové sedací soupravy tradičních anglických výrobců. Široký sortiment zahrnuje jak kožené tak čalouněné sedací soupravy a solitéry. V každé řadě sedacích souprav je k dipozici rozsáhlá nabídka potahových látek nebo typů kůží.

» Dárky a doplňky
V naší prodejně můžete najít nepřeberné množství drobností dárkového charakteru, počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými motivy a mnoho dalšího.Barrington Furniture, s.r.o., Prokopovo nám. 8, Praha 3, 130 00  
Tel.:(+420) 222 782 615, 222 780 222 Fax.:(+420) 222 780 222  
Všechna práva pro Barrington Furniture ©1995-2024 - Obnova dat