Lampy, lustry, stylové osvětlení

Široká nabídka luxusního stylového osvětlení z tradičních materiálů jako je mosaz a keramika.


Luxusní a stylový náytek na míru Luxusí a kvalitní čalouněné a kožené sedací soupravy Kompletní nabídka stylového osvětlení Luxusní a unikátní dárky Bytový textil, záclony, závěsy a potahové látky Obrazy a interiérové dopňky

Mosazné lampy a lustry

Mosazné lampy a lustry nejen tradiční české výroby jsou dokonalým doplňkem každého stylového interiéru


Nezastupitelným doplňkem stylových interiérů jsou svítidla v kombinaci mosaz a sklo. V naší nabídce najdete v tomto provedení repliky nádherných lustrů, podlahových a stolních lamp, nástěnných svítidel jedno- i víceramenných a stropních čoček. Dostupnost výroby nám rovněž umožňuje vytvářet kolekce na zakázku.

Zobrazit mosazné lampy a lustry v naší nabídce

Keramické lampy

Nádherná barevnost Provence společně s hřejivou keremikou dokázala vykouzlit naši novou řadu interiérového osvětlení


Naše nabídka svítidel zahrnuje širokou škálu keramických lamp. Jejich velmi zajímavé tvary, barevné kombinace a zpracování jistě uspokojí i nejnáročnější zákazníky. V této kategorii najdete úplnou řadu svítidel, počínaje stolními lampami, přes lampy podlahové, nástěnné, stahovací i klasické stropní.
Vhodně zvolené a zajímavě umístěné lampy mohou přinést každému interiéru naprostou neopakovatelnost tím spíše, že každá naše keramická lampa je díky ruční výrobě originálem.

Zobrazit stylová keramická osvětlovací tělesa

Dále nabízíme například tyto keramické lampy

TRIANON-FG tradiční lampa
Leode CH
TRIANON-CR - stylová lampa

Výprodej vzorků
Sedací souprava Lowry
Sedací souprava Lowry
Původní cena: 58 964 Kč
Cena po slevě: 35 000 Kč

Zajímá vás naše současná cenově zvýhodněná nabídka zboží? Pak navštivte sekci šetříme stylově.


Vyhledávání zboží

Naše prodejna
Naší stylovou prodejnu můžete navštívit každý pracovní den na adrese Prokopovo náměstí 8 Praha 3. Těšíme se na Vás... ..Víte, že...
Společnost Barrington Furniture s.r.o. slaví v roce 2013 již patnáct let své existence?

Dnes doporučujeme


Najdete nás na Google + Najdete nás na Facebook Najdete nás na Pinterest

» Stylový nábytek
Stylový nábytek skrývá pod svým názvem nábytek, který se vymyká svým zpracováním a kvalitou od běžně dostupného nábytku. "Stylový nábytek" postrádá určitou strohost dnešní doby, ale právě naopak se vyznačuje svou originalitou a nadčasovostí.

» Stylové sedací soupravy
Barrington Furniture dodává špičkové sedací soupravy tradičních anglických výrobců. Široký sortiment zahrnuje jak kožené tak čalouněné sedací soupravy a solitéry. V každé řadě sedacích souprav je k dipozici rozsáhlá nabídka potahových látek nebo typů kůží.

» Dárky a doplňky
V naší prodejně můžete najít nepřeberné množství drobností dárkového charakteru, počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými motivy a mnoho dalšího.Barrington Furniture, s.r.o., Prokopovo nám. 8, Praha 3, 130 00  
Tel.:(+420) 222 782 615, 222 780 222 Fax.:(+420) 222 780 222  
Všechna práva pro Barrington Furniture ©1995-2024 - Obnova dat