MOVEMBER I MY PODPORUJEME


 

MOVEMBER I MY PODPORUJEME
rádi se přidáváme ke kampani Movember a to s několika našimi doplňky a dárky s motivem knírů. Prevence je důležitá. Život je krátký a rozhodně stojí za to, tak nedovolme ať nám jej ještě zkrátí zbytečné zanedbání.
Barrington Furniture

Rádi se přidáváme ke kampani Movember a to s několika našimi doplňky a dárky s motivem knírů. Prevence je důležitá. Život je krátký a rozhodně stojí za to, tak nedovolme ať nám jej ještě zkrátí zbytečné zanedbání. V našem obchodě naleznete několik doplňků a dárků s motivem knírů, převážně hrnky a prostírání. Budeme potěšeni pokud si přijdete vybrat. Jako malá ochutnávka je fotografie se sadou hrnků s motivem kníru.

 

 Klíčová slova:   movember doplňky

Výprodej vzorků
Polohovací sedačka Claremont
Polohovací sedačka Claremont
Původní cena: 58 813 Kč
Cena po slevě: 38 000 Kč

Zajímá vás naše současná cenově zvýhodněná nabídka zboží? Pak navštivte sekci šetříme stylově.


Vyhledávání zboží

Naše prodejna
Naší stylovou prodejnu můžete navštívit každý pracovní den na adrese Prokopovo náměstí 8 Praha 3. Těšíme se na Vás... ..Víte, že...
Společnost Barrington Furniture s.r.o. slaví v roce 2013 již patnáct let své existence?

Dnes doporučujeme


Najdete nás na Google + Najdete nás na Facebook Najdete nás na Pinterest

» Stylový nábytek
Stylový nábytek skrývá pod svým názvem nábytek, který se vymyká svým zpracováním a kvalitou od běžně dostupného nábytku. "Stylový nábytek" postrádá určitou strohost dnešní doby, ale právě naopak se vyznačuje svou originalitou a nadčasovostí.

» Stylové sedací soupravy
Barrington Furniture dodává špičkové sedací soupravy tradičních anglických výrobců. Široký sortiment zahrnuje jak kožené tak čalouněné sedací soupravy a solitéry. V každé řadě sedacích souprav je k dipozici rozsáhlá nabídka potahových látek nebo typů kůží.

» Dárky a doplňky
V naší prodejně můžete najít nepřeberné množství drobností dárkového charakteru, počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými motivy a mnoho dalšího.Barrington Furniture, s.r.o., Prokopovo nám. 8, Praha 3, 130 00  
Tel.:(+420) 222 782 615, 222 780 222 Fax.:(+420) 222 780 222  
Všechna práva pro Barrington Furniture ©1995-2023 - Obnova dat