Anglická kožená sedací souprava Chesterfield - Westminster


Sedací Souprava Westminster - Chesterfield

Dnes bychom Vám rádi představili novinku v naší nabídce a tou je Krásná sedací souprava typu Chesterfield s názvem Westminster - Chesterfield. Sedací soupravy Chesterfield patří mezi opravdovou anglickou klasiku a asi málo co je pro Anglii tak typické jako právě prošívaná sedačka Chesterfield. Její krásné linie v kombinaci s přírodně promořenou kůží působí na oko velice lahodně.

Anglická klasika, kterou zná snad každý, to je sedací souprava Chesterfield. Jedinečná kvalita, která je dána právě originální anglickou výrobou. Masivní dřevěná kostra z tvrdého dřeva doplněná o pružinový rošt. Kostra je lepená a prošroubovaná, tak aby její kvalita a životnost uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky. Anglické kůže vybírané s velikou pečlivostí a zručně skládaná do kár vtažené ozdobnými knoflíky. U této sedací soupravy je prošitý i sedák, jenž dává sedačce tvrdší posez. Sedací soupravu Stanford Chesterfield, lze objednat i s neprošitým sedákem a současně je na výběr z velkého množství kůží. Na výběr je 4 sedačka, 3 sedačka, 2 sedačka, křeslo a taburet.

Firma Barrington Furniture se specialuzuje právě na dovoz originálních anglických sedacích souprav, které právem patří mezi nejkvalitnější na světě. Jsme na to hrdi a budeme rádi pokud navštívíte naší prodejnu a vyberete si z naší nabídky.

KOMPLETNÍ NABÍDKU NAŠICH SEDACÍCH SOUPRAV CHESTERFIELD NALEZNETE ZDE
Výprodej vzorků
Sedací souprava Lowry
Sedací souprava Lowry
Původní cena: 58 964 Kč
Cena po slevě: 35 000 Kč

Zajímá vás naše současná cenově zvýhodněná nabídka zboží? Pak navštivte sekci šetříme stylově.


Vyhledávání zboží

Naše prodejna
Naší stylovou prodejnu můžete navštívit každý pracovní den na adrese Prokopovo náměstí 8 Praha 3. Těšíme se na Vás... ..Víte, že...
Osobní přístup ke každému klientovi je základem oboustranné spokojenosti?

Dnes doporučujeme


Najdete nás na Google + Najdete nás na Facebook Najdete nás na Pinterest

» Stylový nábytek
Stylový nábytek skrývá pod svým názvem nábytek, který se vymyká svým zpracováním a kvalitou od běžně dostupného nábytku. "Stylový nábytek" postrádá určitou strohost dnešní doby, ale právě naopak se vyznačuje svou originalitou a nadčasovostí.

» Stylové sedací soupravy
Barrington Furniture dodává špičkové sedací soupravy tradičních anglických výrobců. Široký sortiment zahrnuje jak kožené tak čalouněné sedací soupravy a solitéry. V každé řadě sedacích souprav je k dipozici rozsáhlá nabídka potahových látek nebo typů kůží.

» Dárky a doplňky
V naší prodejně můžete najít nepřeberné množství drobností dárkového charakteru, počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými motivy a mnoho dalšího.Barrington Furniture, s.r.o., Prokopovo nám. 8, Praha 3, 130 00  
Tel.:(+420) 222 782 615, 222 780 222 Fax.:(+420) 222 780 222  
Všechna práva pro Barrington Furniture ©1995-2024 - Obnova dat