Facebook slovensky


Štýlový nábytok a Luxusný nábytok Barrington Facebook

Společně s Googlem+ pro slovensko jsme spustili i slovenské facebookové stránky Barrington Furniture.

Díky stále stoupající poptávce o náš nábytek a to jak sedací soupravy, tak i nábytek na míru jsme se rozhodli přiblížit našim zákazníkům na slovensku a přinášet jim naše novinky, fotografie z realizací a hlavně velké množství stylových doplňků a dárků, které nabízíme v naší prodejně, ale standardně je nevystavujeme na web. Budeme rádi pokud naše facebookové stránky budete sledovat a pokud Vás budou bavit. Veškeré naše zboží zavážíme po celé české a slovenské republice. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Odkaz na naše Facebookové stránky je zde:

Barrington Furniture Facebook SLOVENSKO

 

Barrington Furniture
Výprodej vzorků
Kožený 3 sedák Carlton
Kožený 3 sedák Carlton
Původní cena: 64 100 Kč
Cena po slevě: 55 000 Kč

Zajímá vás naše současná cenově zvýhodněná nabídka zboží? Pak navštivte sekci šetříme stylově.


Vyhledávání zboží

Naše prodejna
Naší stylovou prodejnu můžete navštívit každý pracovní den na adrese Prokopovo náměstí 8 Praha 3. Těšíme se na Vás... ..Víte, že...
Naše služby poskytujeme po celém uzemí České i Slovenské republiky?

Dnes doporučujeme


Najdete nás na Google + Najdete nás na Facebook Najdete nás na Pinterest

» Stylový nábytek
Stylový nábytek skrývá pod svým názvem nábytek, který se vymyká svým zpracováním a kvalitou od běžně dostupného nábytku. "Stylový nábytek" postrádá určitou strohost dnešní doby, ale právě naopak se vyznačuje svou originalitou a nadčasovostí.

» Stylové sedací soupravy
Barrington Furniture dodává špičkové sedací soupravy tradičních anglických výrobců. Široký sortiment zahrnuje jak kožené tak čalouněné sedací soupravy a solitéry. V každé řadě sedacích souprav je k dipozici rozsáhlá nabídka potahových látek nebo typů kůží.

» Dárky a doplňky
V naší prodejně můžete najít nepřeberné množství drobností dárkového charakteru, počínaje tradičním anglickým porcelánem s rozličnými typy sytě modrých dekorů, konvičkami s anglickými motivy, hrníčky s tradičními anglickými a francouzskými dekory, až k francouzské faience s neobvyklými motivy a mnoho dalšího.Barrington Furniture, s.r.o., Prokopovo nám. 8, Praha 3, 130 00  
Tel.:(+420) 222 782 615, 222 780 222 Fax.:(+420) 222 780 222  
Všechna práva pro Barrington Furniture ©1995-2024 - Obnova dat